Pekao SA - lokaty

PKO SA – Lokaty

Oferta produktów oszczędnościowych banku PKO SA lokaty, jest szczególnie rozbudowana.

Bank jako jeden z nielicznych dysponuje szerokim wachlarzem ofert. Dostępne są między innymi lokaty standardowe, internetowe, rentierskie czy negocjowane. PKO SA lokaty z progresją charakteryzują się tym, iż oprocentowania w każdym następnym miesiącu jest coraz wyższe. W pierwszym miesiącu otrzymamy 3,20% brutto na depozycie 9 miesięcznym lub 3,20% brutto przy czasie trwania 13 miesięcy. Natomiast w ostatnim miesiącu zysk wnosi 8% brutto. Lokaty bankowe PKO SA progresywne umożliwiają inwestycję na 9 i 13 miesięcy. Zarówno krótszy jak i dłuższy okres lokowania wiąże się z taki samym poziomem oprocentowania, który wynosi 4,70% brutto.

Co bardzo ważne, po 3 miesiącu lokata dynamiczna może zostać zamknięta przez klienta bez straty odsetek. Natomiast jeśli zerwiemy depozyt prze 3 miesiącem jego trwania, to bank pozbawi nas całej puli odsetek. Zyski ulegają kapitalizacji co miesięcznej. Klient przy zakładaniu depozytu może zdecydować, czy po końcu okresu lokowania lokata ma ulec automatycznemu odnowieniu. Lokaty internetowe w banku PKO SA nazywają się E-lok@ta. Założenia ich można dokonać jedynie za pośrednictwem sieci internet. PKO SA lokaty internetowe udostępniają szeroką gamę okresów przechowywania kapitału. Bank pozwala na wpłacenie oszczędności na 10, 30, 60, 90, 120, 180 i 360 dni. Najdłuższy czas inwestowania pozwala cieszyć się zyskiem w wysokości 2,70% brutto. Minimalna kwota depozytu, jak jest potrzebna w celu uruchomienia oferty, wynosi 1000 zł. Dodatkowo internetowe lokaty PKO SA pozwalają na otrzymanie bardziej korzystnych zysków w zamian za ulokowanie wyższej kwoty pieniędzy. Wyższa wartość odsetek obowiązuje od sumy 49999,01 zł. Największe profity dostaniemy wpłacając przynajmniej 99999,01 zł. Każda kolejna grupa kwotowa pozwala na otrzymanie oprocentowania wyższego względem poprzedniej o ok 0,3%.

Rentierska lokata bankowe w PKO SA otwierana jest od kwoty 10000 zł. Długość okresu jej obowiązywania wynosi 12 miesięcy i jest automatycznie odnawiana na kolejny rok po jej zakończeniu. Ważną zaletą tej oferty jest to, że bank będzie wypłacał nam okresowo zyski. To jak często mamy otrzymywać odsetki możemy wybrać sami. Do dyspozycji mamy 1 lub 3 miesiące. W przypadku cyklu 3 miesięcznego bank oferuje oprocentowanie 2,25% brutto, a dla wypłat co miesiąc 2,15% brutto.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...