Lokaty Bankowe Inteligo – Dobolokata

Inteligo lokaty bankowe

Lokaty Bankowe Inteligo – Dobolokata

Dobolokata w Banku Inteligo pozwala zarobić do 5,59% netto w sali roku.

Zysk z lokaty Inteligo nie jest opodatkowany, ponieważ oferta została zbudowana w oparciu o kapitalizację dzienną. Dzięki temu codzienny zysk nie jest wysoki, a wykorzystanie luki w przepisach podatkowych pozwala na ominięcie podatku Belki. Odsetki Dobolokaty są różne w każdym z jej okresów trwania. 1 miesiąc pozwala zarobić 3,70% netto, co daje 4,57% brutto na zwykłej lokacie. Inwestycja 3 miesięczna charakteryzuje sie zyskiem 4,20% netto i odpowiednio 5,19% brutto na tradycyjnym depozycie. Dobolokata na 6 miesięcy oferuje 4,45% netto i 5,49% brutto. Od niedawna bank wprowadził 2 nowe długości lokowania na 9, a także 12 miesięcy.

Depozyt 9 miesięczny odznacza się zyskownością wynoszącą 5,24% netto, a 6,47% brutto. Ostatni i zarazem najdłuższy okres lokaty bankowe Inteligo został tak skonfigurowany aby klient mógł na nim zarobić 5,59% netto, czyli tyle samo co na tradycyjnej lokacie z oprocentowaniem 6,90% brutto. Szczególnie 2 ostatnie okresy zasługują na uwagę, gdyż ich oprocentowanie jest znacznie wyższe od zysków lokaty na krótszy czas. W przypadku zerwania depozytu bank zabierze nam 50% odsetek. Dzienne zyski trafiają na oddzielne konto oszczędnościowe, co pozwala na korzystanie z zysków od początku trwania oferty. W sytuacji kiedy wypłacimy odsetki z rachunku oszczędnościowego i dokonamy zerwania lokaty, bank pobierze karną opłatę z kapitału jaki wpłaciliśmy zakładając depozyt. Jeśli nasza Dobolokata dobiega końca możemy zdecydować się na jej automatyczne odnowienie, co należy zgłosić najpóźniej w przedostatnim dniu obowiązywania lokaty Inteligo. Z oferty możemy skorzystać tylko za pośrednictwem internetu. Bank wymaga posiadanie rachunku osobistego w Inteligo. Dobolokata może zostać założona przez osoby posiadające wspólne konto bankowe. Kwota maksymalna to 20000 zł dla oferty na czas 1, 3 i 6 miesięcy oraz 10000 zł w przypadku depozytu na 9 i 12 miesięcy. Najniższa wymagana przez bank suma to 1000 zł. Umożliwiono otwarcie większej liczby lokat, co pozwala na wpłacenie większej kwoty oszczędności.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments for this post are closed.
Lokaty bankowe godne uwagi

Lokaty Bankowe Godne Uwagi

Depozyty są nadzwyczaj pewną postacią zarabiania kapitału, bowiem ich poziom oprocentowania jest z góry scharakteryzowane …

analiza lokat bankowych

Lokaty Bankowe – Analiza

Oferując jegomościom na lokacie 6 miesięcznej na ilustracja 6,5 procenta, pula dokłada aż do ptaszka nie licząc.

lokaty bankowe

Lokaty Bankowe

Aby banki mogły funkcjonować i prowadzić działalność zarobkową potrzebują znacznej wartości środków pieniężnych, …