Alior Bank - lokaty bankowe

Lokaty – Alior Bank

Lokaty Alior Bank posiadają w swojej ofercie zarówno standardowe lokaty terminowe, jak i lokaty kapitalizowane każdego dnia.

W chwili obecnej, aby liczyć się w grupie banków z najwyższymi odsetkami konieczne jest takie przygotowanie oferty, aby jej konstrukcja opierała się o codzienne dopisywanie odsetek. Tylko taka budowa promocji pozwala na ucieczkę od przymusu zapłaty podatku Belki. Lokaty Alior Bank z kapitalizacją dobową umożliwiają zdeponowanie oszczędności na czas 180 dni, 2 lata i 9 miesięcy. Aby zabezpieczyć się przed przekroczeniem wartości dzienny odsetek, które spowodują potrącenie podatku od zysków kapitałowych, zastosowano ograniczenie najwyższej sumy jaka może być wpłacona na lokatę Alior Bank.

Dla 180 dni jest to 20225 zł. Okres dwuletni zawiera ograniczenie kwoty do 16850 zł. Lokata dziewięciomiesięczna wiąże się z maksymalną wartością środków pieniężnych nie przekraczających 18060 zł. Niezbędną kwotą do założenia lokaty Alior Bank jest 1000 zł. Oprocentowanie lokaty Alior Bank prezentuje się następująco:

– 180 dni: 4,35% netto w sali roku, jest to tyle co na tradycyjnej lokacie z oprocentowaniem 5,50%,

– 2 lata: zysk nominalny wynosi 4,90% w ujęciu rocznym, co daje odsetki na poziomie standardowej lokaty z profitami wynoszącymi 6,36%,

– oferta na 9 miesięcy: zapewnia zarobek bez podatku równy 4,86% rocznie, odpowiadający zwykłemu depozytowi o zyskowności 6,10%. Przedwczesne wypłacenie pieniędzy oznacza utratę 50% wypracowanych zysków. Lokatę założymy w placówce bankowej, a także w domu za pośrednictwem komputera z dostępem do internetu.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...