Getin Bank - lokata sierpnia

Lokata Września – Getin Bank

4 miesiące – na taki okres czasu możemy wpłacić pieniądze na nową ofertę Getin Bank – Lokata Września.

Podczas czterech miesięcy bank zapewnia oprocentowanie depozytu na poziomie 5,70% netto rocznie, a jest to te samo, co na zwykłej lokacie, która dopisuje zyski jednorazowo, z odsetkami 7,04% brutt. Lokata Września posiada obostrzenie co do kapitału jaki może być na nią przekazany prze istniejących już klientów banku. Musi to być tak zwany świeży kapitał, za który uważa się środki powyżej salda klienta z dnia 26 sierpnia 2011 r. Przy czym na sumę środków nie składa się wyłącznie kwota rachunku bakowego. Są to wszystkie środki jakie posiadamy na rachunkach osobistych, kontach oszczędnościowych, rachunkach przejściowych, lokatach bankowych oraz wszelkie inne pieniądze jakie przechowujemy w Getin Bank. Kapitalizowanie Lokaty Września odbywa się każdego dnia, a dzięki temu możemy nie przejmować się podatkiem Belki.

Lokata Września wykorzystuje lukę w przepisach, która przy niskiej kwocie dziennych zysków pozwala na ominięcie opodatkowania. Aby codzienne odsetki były nie za wysokie przy proponowanym poziomie oprocentowania konieczne jest ograniczenie kwoty maksymalnej jaka może być przekazana na depozyt. Lokata GetinBank umożliwia wpłacenie do 14500 zł oraz nie mniej niż 1000 zł. Suma maksymalna nie stanowi ograniczenia inwestycji, co do kwoty jaką możemy na nią przeznaczyć. Każdy klient ma możliwość aktywowania większej liczby Lokat Września. W ten sposób umożliwiono przekazanie na lokatę dowolnych oszczędności, które możemy podzielić pomiędzy większą liczbę depozytów. Wpłacając więcej pieniędzy na promocyjną ofertę otrzymamy wyższe oprocentowanie kapitału. Kolejne pułapu kwotowe pozwalające na otrzymanie wyższych zysków kształtują się następująco:

  • od 1000 zł – 5,70%,
  • od 100 000 zł – 5,76% netto,
  • od 200 000 zł – 5,84% netto,
  • od 500 000 zł – 5,88% netto.

Przygotowanie oferty dla bardziej zamożnych osób jest dobrym rozwiązaniem, chociaż trzeba przyznać, że przy zdeponowanie większej kwoty oznacza niedużo wyższe zyski, co nie jest szczególnie zachęcające.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...