Getin Bank - lokata sierpnia

Lokata Sierpnia – GetinBank

Co obiecują lokaty GetinBank?

Lokata Sierpnia GetinBank ruszyła już od 1 sierpnia. Od pewnego czasu Getin Bank przyzwyczaił nas do aktywowania nowych promocji przy rozpoczęciu miesiąca.Lokata sierpnia, tak jak w przypadku poprzednich promocji swoją nazwą nawiązuje do aktualnego okresu kalendarzowego. Lokaty GetinBank taki sposób nadawania nazw zapoczątkowały Lokatą Kwietnia. Ówczesna promocja opiewała na czas 2 miesięcy. Obecnie okres lokowania uległ wydłużeniu i aktualnie wynosi 4 miesiące. Promocja przeznaczona jest dla osób indywidualnych, które zamierzają zdeponować oszczędności na nie długi okres czasu. Lokat sierpnia dysponuje dziennym naliczaniem odsetek w wyniku czego taka konstrukcja pozwala na uzyskiwania dobowych odsetek o wartości do 2,49 zł.

Zastosowanie zasady zaokrąglania kwoty podatku do całych złotych, przy jej obliczaniu, sprawia że ominie nas konieczność zapłacenia podatku Belki. Rząd już pracuje nad zmianami w ordynacji podatkowej mającymi na celu stosowanie zaokrąglania do pełnych groszy, a nie tak jak obecnie całych złotówek. Lokata GetinBank w sierpniu utrzymała ten sam poziom zysków, który wynosi 5,70% netto w ujęciu rocznym. Jest to tyle samo, co na tradycyjne lokacie z zyskiem 7% brutto rocznie. Maksymalna wysokość zasilenia pojedynczej Lokaty Sierpnia wynosi 14500 zł. Minimum, jak najczęściej ma to miejsce to 1000 zł. Większa kwota może być podzielona na większą liczbę lokat GetinBank. Promocją są objęte tylko nowe środki. Oznacza to, iż na lokaty GetinBank można wpłacić oszczędności, których wartość przewyższa stan salda z dnia 27.06.2011 r. Oczywiście powyższe ograniczenie nie dotyczy nowych klientów. Dla osób posiadających wyższe kwoty, lokata sierpnia GetinBank przygotowała wyższe oprocentowanie, które wynosi:

– 5,76% od 100 tys. zł,

– 5,84% od 200 tys. zł,

– 5,88% powyżej 500 tys. zł.

Lokata sierpnia oferuje stałe oprocentowanie zysków podczas obowiązywania umowy. Odnowienie jest możliwe, ale na mniej korzystnej lokaty standardowej. Zerwanie lokaty przed wyznaczonym terminem powoduje utratę wszystkich odsetek.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...