Lokata Czerwca – Getin Bank

Getin Bank - lokata sierpnia

Lokata Czerwca – Getin Bank

Lokata Czerwca -nowy miesiąc nowa oferta lokaty Getin Bank.

Z pewnością wiele osób, które miałyby wskazać bank, który często zaskakuje dobrymi i ciekawymi promocjami, na czołowym miejscu wymieniłyby Getin Bank.W poprzednich miesiącach lokaty kwietnia i maja, a w czerwcu lokata czerwca. W zasadzie czerwcowa promocja lokaty Getin jest kontynuacja oferty z maja – lokata maja. Warunki lokaty czerwca pozostały identyczne jak w promocji sprzed miesiąca, zmianie uległa jedynie nazwa. Przypomnijmy, że głównym wyróżnikiem są znaczne zyski. 5,70% netto rocznie tyle dostaniesz z lokatą czerwca. Równoważnym odpowiednikiem tej oferty jest standardowa lokata bankowa z zyskiem 7,04% brutto w skali roku. Lokata czerwca może być złożona tylko i wyłącznie na okres dwóch miesięcy. Dzienna kapitalizacja tej promocji to sposób na ominięcie podatku Belki. Oprocentowanie jest stałe, kwota minimalna i maksymalna to odpowiednio: 1000 zł i 14500 zł.

LOKATA CZERWCA – LOKATY GETIN BANK

Posiadając większą kwotę, także możesz skorzystać z lokaty czerwca – bank daje możliwość otwarcia maksymalnie siedmiu takich depozytów. Nie ma potrzemy posiadania konta w Getin Banku, co jest dodatkową zaletą. Lokata Czerwca może być założona jedynie w placówkach i oddziałach banku, nie skorzystasz z tej oferty przez internet. Oferta jest bardzo atrakcyjna dla osób chcących zainwestować oszczędności na okres dwóch miesięcy.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments for this post are closed.
Lokaty bankowe godne uwagi

Lokaty Bankowe Godne Uwagi

Depozyty są nadzwyczaj pewną postacią zarabiania kapitału, bowiem ich poziom oprocentowania jest z góry scharakteryzowane …

analiza lokat bankowych

Lokaty Bankowe – Analiza

Oferując jegomościom na lokacie 6 miesięcznej na ilustracja 6,5 procenta, pula dokłada aż do ptaszka nie licząc.

lokaty bankowe

Lokaty Bankowe

Aby banki mogły funkcjonować i prowadzić działalność zarobkową potrzebują znacznej wartości środków pieniężnych, …