BGŻ – Lokata Szybko Rosnąca

BGŻ lokata szybkorosnąca

BGŻ – Lokata Szybko Rosnąca

Jak wygląda Lokata Szybko Rosnąca w Banku BGŻ?

BGŻ Lokata Szybko Rosnąca należy do wąskiej grupy depozytów, których oprocentowanie rośnie wraz z czasem trwania.

Lokata BGŻ zapewnia dwunastomiesięczny czas oprocentowanie wpłaconych oszczędności. Odsetki zaczynają się od 2% za pierwszy miesiąc do 10% w ostatnim miesiącu. Przy tego typu depozytach niezwykle ważne jest sprawdzenie ile wynosi średnie oprocentowanie za cały okres. Tak naprawdę to odsetki oferowane w poszczególnych miesiącach nie mają większego znaczenia. Co z tego że na przykład mamy możliwość zarobienia 18% w ostatnim okresie jak w pierwszych miesiącach oprocentowanie jest bliskie zeru, a średni poziom zysków plasuje tą ofertę zdecydowanie poniżej przeciętnej. Oprocentowanie za cały czas trwania lokaty Szybko rosnącej wynosi 4,59% jeszcze przed opodatkowaniem. Promocja charakteryzuje się kapitalizowaniem odsetek w cyklach miesięcznych.

BGŻ lokaty szybkorosnące zapewniają brak anulowania odsetek w sytuacji przedwczesnej wypłaty zgromadzonych środków. Jest to bardzo istotna informacja zwłaszcza dla osób, które nie są pewne swoich przyszłych finansów. Przy pomocy lokaty BGŻ możemy wpłacić swoje wszystkie oszczędności, a w sytuacji awaryjnej można sięgnąć po kapitał zgromadzony na lokacie bez straty zysków. Najmniej korzystne jest zerwanie umowy lokaty bankowej w jej końcowym okresie obowiązywania. Wtedy zyski są najwyższe i to w tym czasie wypracowywana jest większość odsetek. Depozyt może być założony już od 1000 zł. Aby skorzystać z promocji wymagana jest nasza obecność w banku lub skorzystanie z usługi TeleBGŻ.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments for this post are closed.
Lokaty bankowe godne uwagi

Lokaty Bankowe Godne Uwagi

Depozyty są nadzwyczaj pewną postacią zarabiania kapitału, bowiem ich poziom oprocentowania jest z góry scharakteryzowane …

analiza lokat bankowych

Lokaty Bankowe – Analiza

Oferując jegomościom na lokacie 6 miesięcznej na ilustracja 6,5 procenta, pula dokłada aż do ptaszka nie licząc.

lokaty bankowe

Lokaty Bankowe

Aby banki mogły funkcjonować i prowadzić działalność zarobkową potrzebują znacznej wartości środków pieniężnych, …