Swobodny rachunek oszczędnościowy Lukas Bank

Swobodny Rachunek Oszczędnościowy – Lukas Bank

Lukas Bank zwiększył zyski z oferty – Swobodny Rachunek Oszczędnościowy

Promocja posiada ograniczenie czasowe i trwa do 08 lipca 2011 roku. Nowe oprocentowanie uległo zmianie i obecnie wynosi 4,86% netto w perspektywie roku. Zobacz co oferuje Swobodny Rachunek Oszczędnościowy.

Zysk w wysokości 4,86% w skali roku oraz dzienna kapitalizacja, to tyle co 6% na standardowej lokacie bankowej. Korzystniejsze oprocentowanie, będzie obowiązywało do końca roku – dla kont otwartych do 8 lipca. Od uzyskanych codziennie odsetek Lukas Bank nie potrąca podatku Belki, który wynosi 19% od kwoty codziennego zysku. Do spełnienia jest jeden warunek – suma dziennych zysków nie może być większa od 2,49 zł. Wtedy zgodnie z obowiązującą metodą obliczania kwoty podatku i zaokrąglania do pełnych złotówek podatek wynosi 0 zł. Wraz z nadejściem roku 2012 zmieni się sposób wyliczania sumy podatku, a dokładnie – będzie stosowane zaokrąglanie do całych groszy. Lukas Bank podaje, że jeżeli saldo konto Lukas Bank nie przekroczy kwoty 18775 zł to codziennie odsetki nie przekroczą 2,49 zł, a w konsekwencji zysk pozostanie nieopodatkowany. W sytuacji posiadania większej sumy Konto Lukas Bank umożliwia założenie większej liczby rachunków oszczędnościowych.

Każdy klient może posiadać do czterech kont oszczędnościowych Lukas z kapitalizacją codzienną. Ale wtedy zwiększone oprocentowanie dotyczy tylko jednego z nich, natomiast pozostałe konta podlegają niższemu oprocentowaniu 4,05% rocznie. Konto oszczędnościowe Lukas Bank oferuje oprocentowanie zmienne – bank może je w dowolnej chwili zmienić dokonując zmniejszenia lub zwiększenia.

Odsetki promocyjnego oprocentowania Swobodny Rachunek Oszczędnościowy z promocyjnym oprocentowaniem znajduje się obecnie w czołówce najwyżej oprocentowanych rachunków oszczędnościowych.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...