Swobodny Rachunek Oszczędnościowy – Lukas Bank

Swobodny rachunek oszczędnościowy Lukas Bank

Swobodny Rachunek Oszczędnościowy – Lukas Bank

Lukas Bank zwiększył zyski z oferty – Swobodny Rachunek Oszczędnościowy

Promocja posiada ograniczenie czasowe i trwa do 08 lipca 2011 roku. Nowe oprocentowanie uległo zmianie i obecnie wynosi 4,86% netto w perspektywie roku. Zobacz co oferuje Swobodny Rachunek Oszczędnościowy.

Zysk w wysokości 4,86% w skali roku oraz dzienna kapitalizacja, to tyle co 6% na standardowej lokacie bankowej. Korzystniejsze oprocentowanie, będzie obowiązywało do końca roku – dla kont otwartych do 8 lipca. Od uzyskanych codziennie odsetek Lukas Bank nie potrąca podatku Belki, który wynosi 19% od kwoty codziennego zysku. Do spełnienia jest jeden warunek – suma dziennych zysków nie może być większa od 2,49 zł. Wtedy zgodnie z obowiązującą metodą obliczania kwoty podatku i zaokrąglania do pełnych złotówek podatek wynosi 0 zł. Wraz z nadejściem roku 2012 zmieni się sposób wyliczania sumy podatku, a dokładnie – będzie stosowane zaokrąglanie do całych groszy. Lukas Bank podaje, że jeżeli saldo konto Lukas Bank nie przekroczy kwoty 18775 zł to codziennie odsetki nie przekroczą 2,49 zł, a w konsekwencji zysk pozostanie nieopodatkowany. W sytuacji posiadania większej sumy Konto Lukas Bank umożliwia założenie większej liczby rachunków oszczędnościowych.

Każdy klient może posiadać do czterech kont oszczędnościowych Lukas z kapitalizacją codzienną. Ale wtedy zwiększone oprocentowanie dotyczy tylko jednego z nich, natomiast pozostałe konta podlegają niższemu oprocentowaniu 4,05% rocznie. Konto oszczędnościowe Lukas Bank oferuje oprocentowanie zmienne – bank może je w dowolnej chwili zmienić dokonując zmniejszenia lub zwiększenia.

Odsetki promocyjnego oprocentowania Swobodny Rachunek Oszczędnościowy z promocyjnym oprocentowaniem znajduje się obecnie w czołówce najwyżej oprocentowanych rachunków oszczędnościowych.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments for this post are closed.
Lokaty bankowe godne uwagi

Lokaty Bankowe Godne Uwagi

Depozyty są nadzwyczaj pewną postacią zarabiania kapitału, bowiem ich poziom oprocentowania jest z góry scharakteryzowane …

analiza lokat bankowych

Lokaty Bankowe – Analiza

Oferując jegomościom na lokacie 6 miesięcznej na ilustracja 6,5 procenta, pula dokłada aż do ptaszka nie licząc.

lokaty bankowe

Lokaty Bankowe

Aby banki mogły funkcjonować i prowadzić działalność zarobkową potrzebują znacznej wartości środków pieniężnych, …