Idea Bank konto idealne logo

Konto Oszczędnościowe Idea Bank

Konto oszczędnościowe w Idea Banku stanowi jedną z lepszych propozycji na rynku produktów oszczędnościowych.

Od tego typu rachunków wymagamy przede wszystkim wysokiego oprocentowania, możliwości założenia więcej niż jednego konta oraz przynajmniej jednego darmowego przelewu wychodzącego w miesiącu. Jak się mają warunki konta oszczędnościowego Idea Banku do najczęściej stawianych oczekiwań przez klientów? Otóż możemy stwierdzić, że oferta spełnia w 100% powyższe wymagania j jest jedną z lepszych promocji w grupie tego typu inwestycji. Oprocentowanie konta oszczędnościowego stoi na przyzwoitym poziomie. Oprocentowanie w przypadku charakteryzowanego rachunku wynosi 4% w skali roku. Zobacz co oferuje konto oszczędnościowe w Idea Banku.

Dzięki tak wysokich odsetek propozycja zapewnia wypracowanie zysków niemal tak dużych jak na przyzwoitej lokacie bankowej. Za założenie oraz prowadzenie konta w banku Idea nie zapłacimy ani grosza. Wykonanie pierwszego w miesiącu przelewu wychodzącego jest bezpłatne. Druga oraz następne operacje kosztują 4,99 zł za każdą. Jest to jedna z niższych opłat za kolejne transakcje wypłat z rachunku. W idea Banku konto oszczędnościowe założymy wówczas, gdy jesteśmy posiadaczem rachunku o nazwie Konto Idealne. Należy zaznaczyć nie stanowi to problemu, ponieważ Idealne konto jest zakładane oraz prowadzone bez pobierania opłata, a operacja założenia przez interent trwa niespełna kilka minut. Na uwagę zasługuje fakt, że każda osoba posiada możliwość otwarcia do 3 kont oszczędnościowych. Dzięki internetowemu systemowi bankowości elektronicznej otrzymujemy stały dostęp do zarządzania swoim kontem oraz zgromadzonymi środkami pieniężnymi.

Do tego proponowane oprocentowanie jest jednym z atrakcyjniejszych na rynku. Konto oszczędnościowe Idea Bank jest korzystną ofertą, która w połączeniu z Kontem Idealnym pozwala na łatwe i efektywne zarządzanie posiadanymi pieniędzmi. Podobną funkcjonalność ofertuje Konto oszczędnościowe Getin Bank.

Zobacz: db Konto Oszczędnościowe.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...