Konto Oszczędnościowe Idea Bank

Idea Bank konto idealne logo

Konto Oszczędnościowe Idea Bank

Konto oszczędnościowe w Idea Banku stanowi jedną z lepszych propozycji na rynku produktów oszczędnościowych.

Od tego typu rachunków wymagamy przede wszystkim wysokiego oprocentowania, możliwości założenia więcej niż jednego konta oraz przynajmniej jednego darmowego przelewu wychodzącego w miesiącu. Jak się mają warunki konta oszczędnościowego Idea Banku do najczęściej stawianych oczekiwań przez klientów? Otóż możemy stwierdzić, że oferta spełnia w 100% powyższe wymagania j jest jedną z lepszych promocji w grupie tego typu inwestycji. Oprocentowanie konta oszczędnościowego stoi na przyzwoitym poziomie. Oprocentowanie w przypadku charakteryzowanego rachunku wynosi 4% w skali roku. Zobacz co oferuje konto oszczędnościowe w Idea Banku.

Dzięki tak wysokich odsetek propozycja zapewnia wypracowanie zysków niemal tak dużych jak na przyzwoitej lokacie bankowej. Za założenie oraz prowadzenie konta w banku Idea nie zapłacimy ani grosza. Wykonanie pierwszego w miesiącu przelewu wychodzącego jest bezpłatne. Druga oraz następne operacje kosztują 4,99 zł za każdą. Jest to jedna z niższych opłat za kolejne transakcje wypłat z rachunku. W idea Banku konto oszczędnościowe założymy wówczas, gdy jesteśmy posiadaczem rachunku o nazwie Konto Idealne. Należy zaznaczyć nie stanowi to problemu, ponieważ Idealne konto jest zakładane oraz prowadzone bez pobierania opłata, a operacja założenia przez interent trwa niespełna kilka minut. Na uwagę zasługuje fakt, że każda osoba posiada możliwość otwarcia do 3 kont oszczędnościowych. Dzięki internetowemu systemowi bankowości elektronicznej otrzymujemy stały dostęp do zarządzania swoim kontem oraz zgromadzonymi środkami pieniężnymi.

Do tego proponowane oprocentowanie jest jednym z atrakcyjniejszych na rynku. Konto oszczędnościowe Idea Bank jest korzystną ofertą, która w połączeniu z Kontem Idealnym pozwala na łatwe i efektywne zarządzanie posiadanymi pieniędzmi. Podobną funkcjonalność ofertuje Konto oszczędnościowe Getin Bank.

Zobacz: db Konto Oszczędnościowe.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments for this post are closed.
Lokaty bankowe godne uwagi

Lokaty Bankowe Godne Uwagi

Depozyty są nadzwyczaj pewną postacią zarabiania kapitału, bowiem ich poziom oprocentowania jest z góry scharakteryzowane …

analiza lokat bankowych

Lokaty Bankowe – Analiza

Oferując jegomościom na lokacie 6 miesięcznej na ilustracja 6,5 procenta, pula dokłada aż do ptaszka nie licząc.

lokaty bankowe

Lokaty Bankowe

Aby banki mogły funkcjonować i prowadzić działalność zarobkową potrzebują znacznej wartości środków pieniężnych, …