Konto Oszczędnościowe Getin Bank

GetIn Bank Konto oszczędnościowe 4%

Konto Oszczędnościowe Getin Bank

Konto oszczędnościowe w Getin Banku z pewnością dostarczy wielu korzyści dla jego posiadacza.

Często przy wyborze rodzaju inwestycji, która ma posłużyć w celu uzyskania odsetek z posiadanych oszczędności pojawia się dylemat, czy wpłacić środki pieniężne na lokaty bankowe, czy może lepiej wykorzystać do tego celu rachunek oszczędnościowy. Zazwyczaj za wyborem lokaty przemawia możliwość uzyskania wyższego oprocentowania. Natomiast w przypadku Konta oszczędnościowego Getin Bank powyższy dylemat może nie mieć miejsca. Konto posiada oprocentowanie równe 4,00% w skali roku. Jest to wartość zysków, która dostępna jest dopiero w przypadku atrakcyjnych lokat, a wielu przypadkach wyprzedza znaczną część depozytów, które zapewniają niższe odsetki.

Przy tak wysokim oprocentowaniu konto oszczędnościowe staje się godnym rywalem dla lokat. Do tego rachunek oszczędnościowy umożliwia dokonywanie wypłat bez straty profitów. Konto oszczędnościowe Getin Bank umożliwia wykonanie pierwszego przelewu wychodzącego w miesiącu za darmo, a za kolejne pobierana jest opłata w wysokości 4,99 zł. Zarówno założenie oraz dalsze prowadzenie rachunku w banku jest realizowane bez pobierania opłat. Klient będący właścicielem konta Getin Bank może założyć do 3 rachunków oszczędnościowych. Przeprowadzając logowanie Getin Online mamy stały dostęp do swoich pieniędzy. Aby skorzystać z promocji musimy posiadać Konto Swobodne lub skarbonkowe. Posiadając taki rachunek możemy w systemie transakcyjnym dokonać założenia do trzech kont oszczędnościowych.

Prezentowana oferta jest godna polecenia, ponieważ oferuje wysokie oprocentowanie, a w pakiecie z rachunkiem osobistym w tym banku zapewnia bardzo dużą funkcjonalność oraz jasne reguły. Niemal identyczne parametry proponuje Idea Bank – Konto oszczędnościowe.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments for this post are closed.

Zarabianie na pożyczkach to nie ściema!

Wiele osób myśli, że na pożyczkach można tylko stracić. Wciąż pokutuje dawno nieaktualny przesąd o olbrzymich odsetkach, …

Lokaty bankowe godne uwagi

Lokaty Bankowe Godne Uwagi

Depozyty są nadzwyczaj pewną postacią zarabiania kapitału, bowiem ich poziom oprocentowania jest z góry scharakteryzowane …

analiza lokat bankowych

Lokaty Bankowe – Analiza

Oferując jegomościom na lokacie 6 miesięcznej na ilustracja 6,5 procenta, pula dokłada aż do ptaszka nie licząc.