DB Konto Oszczędnościowe

DB konto oszczędnościowe

DB Konto Oszczędnościowe

db Konto Oszczędnościowe to dobry sposób na oszczędzanie zaproponowany przez Deutsche Bank.

Powyższa instytucja posiada bardzo bogatą ofertę produktów oszczędnościowych takich jak lokaty bankowe oraz rachunki oszczędnościowe. Oprocentowanie środków na koncie oszczędnościowym db wynosi 4,05% w przeliczeniu na 12 miesięcy. Jednak aby uzyskać taką wartość zysków niezbędne jest założenie rachunku osobistego o nazwie Konto dbNET. Jeżeli wolimy konto oszczędnościowe bez rachunku osobistego, to jest to możliwe, jednak wówczas oprocentowanie jest niższe i wynosi 3,85%. Cała suma środków pieniężnych zgromadzonych na koncie oszczędnościowym w Deutsche Bank podlega takiemu samemu oprocentowaniu.

Jest to istotne, ponieważ zdarzają sie oferty, gdzie na przykład wysokie oprocentowanie dotyczy wyłącznie kwoty w określonym przedziale. Funkcjonalność kona oszczędnościowego pozwala na wykonywanie nieograniczonych zasileń rachunku. Pierwsze dwa przelewy wychodzące w miesiącu są darmowe, a za kolejne pobierana jest niewielka opłata, co jest standardem przy tego typu inwestycjach. Otwarcie rachunku oszczędnościowego w Deutsche Banku jest darmowe. Również prowadzenie odbywa się bezpłatnie. Nie jesteśmy zobligowanie do posiadania minimalnej kwoty, aby naliczane były odsetki. Do pieniędzy zgromadzonych na rachunku mamy stały dostęp dzięki usłudze easyNET Oraz Teleserwis. Posiadając Konto dbNET mamy pełny dostęp do pozostałych, równie atrakcyjnych ofert proponowanych przez Deutsche Bank.

Konto oszczędnościowe db można jednoznacznie zakwalifikować do atrakcyjnych promocji. Oprocentowanie rachunku należy do jednego z wyższych bez konieczności spełnienia dodatkowych wymagań.

Zobacz także: Konto EurobankDobre Konto.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments for this post are closed.

Zarabianie na pożyczkach to nie ściema!

Wiele osób myśli, że na pożyczkach można tylko stracić. Wciąż pokutuje dawno nieaktualny przesąd o olbrzymich odsetkach, …

Lokaty bankowe godne uwagi

Lokaty Bankowe Godne Uwagi

Depozyty są nadzwyczaj pewną postacią zarabiania kapitału, bowiem ich poziom oprocentowania jest z góry scharakteryzowane …

analiza lokat bankowych

Lokaty Bankowe – Analiza

Oferując jegomościom na lokacie 6 miesięcznej na ilustracja 6,5 procenta, pula dokłada aż do ptaszka nie licząc.