PKO BP - konto za zero

Konto Za Zero – PKO BP

Konto za zero PKO BP to możliwość prowadzenia konta bankowego za darmo ale tylko po spełnieniu jednego warunku.

Klient konta za zero musi uzyskiwać każdego miesiąca przelew na kwotę minimum 2000 zł, aby prowadzenie rachunku konto za zero było całkowicie bezpłatne. Uwzględniane są przelewy z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty, stypendium. Bank PKO BP w regulaminie konta za zero dopuszcza otrzymywane z innego tytułu przelewy. Konto za zero może być kontem wspólnym i wtedy wystarczy, że dwie osoby w ciągu tego samego miesiąca otrzymają wpływy na rachunek po minimum 1000 zł – taka sytuacja spełni warunek bezpłatności konta. Jeżeli nie otrzymujesz stałych przelewów odpłatność za prowadzenie ROR – u wynosi 6,90 zł za miesiąc. Do rachunku jest wydawana darmowa karta debetowa Visa payWave.

Jest to nowoczesna karta płatnicza, która oprócz standardowych funkcji posiada możliwość wykonywania płatności zbliżeniowych. Bank oferuje darmowe przelewy krajowe. Rachunek konto za zeroto także inne korzyści. Posiadacze mają dodatkowe przywileje przy korzystaniu z pozostałej oferty – na przykład niższe raty pożyczki. Kont za zero daje darmowy dostęp do systemu bankowości internetowej.

KONTO ZA ZERO

Również darowy jest dostęp do bankomatów sieci PKO BP, Service oraz BZ WBK. Łączna ilość bezpłatnych bankomatów na terenie Polski wynosi ponad 3500. Taka ilość wystarczy do wygodnego korzystania bez potrzeby poszukiwania miejsc gdzie można pobrać gotówkę. Skorzystanie z bankomatu znajdującego się w innej sieci wiąże sie z pobraniem prowizji 3%, ale nie mniej niż 5 zł od transakcji wypłaty. Konto za zero już od początku daje możliwość zaciągnięcia debetu, który wynosi 1000 zł. Oprocentowanie odsetek od naszej debetowej pożyczki jest znaczne i wynosi 17,5%. Jeśli jesteś już klientem banku PKO BP i posiadacz już założone konto, możesz otworzyć konto za zero przenosząc numer rachunku. Koszt takiej operacji to 50 zł.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...