Konto Swobodne Getin Bank

Zgodnie z nazwą Konto Swobodne w Getin Banku zapewnia dużą wygodę i posiada ponadprzeciętne możliwości.

Oferta proponowana jest przez internetową część Getin Banku funkcjonującą pod nazwą Getin Online. Rachunek otworzymy za pośrednictwem internetu. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek, który jest dostępny online. Konto Swobodne posiada wszystko to, czego możemy oczekiwać od rachunku, którego założenie oraz późniejsze prowadzenie jest darmowe. Oprócz braku opłat za powyższe czynności, 0 zł zapłacimy także za dokonywanie wypłat z bankomatów znajdujących się na terenie kraju.

Do dyspozycji mamy bankomaty własne Getin Banku oraz wszystkie pozostałe oferowane przez pozostałe sieci. Bank nie pobiera opłat za wydanie, a także prowadzenie karty płatniczej do rachunku. Konta Swobodne pozwalają również na wykonywanie przelewów internetowych, za które zapłacimy 0 zł. Dodatkowo za darmo możemy realizować wpłaty we wszystkich placówkach Getin Banku. Posiadając rachunek Swobodny zyskujemy dostęp do pozostałej oferty. Warto w tym miejscu wspomnieć o lokatach bankowych, które w Getin Banku prezentują się nadzwyczaj korzystnie i plasują się w czołówce najwyżej oprocentowanych depozytów. Możemy również skorzystać z konta oszczędnościowego zapewniającego wysokie odsetki oraz karty kredytowej za 0 zł. Po założeniu rachunku od razu zostaje przedzielony nam opiekun zawsze służący pomocą. Konto Swobodne w Getin Banku należy do jednej z najlepszych ofert.

Mimo tego że jest ono bezpłatne, to nie odbiega funkcjonalnością od płatnych ofert proponowanych przez konkurencję, a w wielu przypadkach zapewnia większe możliwości.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...