Konto Na Obcasach BZ WBK

Konto Na Obcasach tylko dla kobiet

Kadra zarządzająca Banku Zachodniego WBK zauważył, iż to właśnie kobiety stanowią grupę osób, która bardzo dużo czasu oraz niekiedy pieniędzy poświęca na wykonywanie zakupów. Tak powstało Konto Na Obcasach.

To właśnie z tego powodu tytułowe Konto na Obcasach zwłaszcza kobietom zapewnia największe profity. Bardzo ważne jest to, że wszyscy właściciele takiego konta osobistego, podejmują udział w programie lojalnościowym, który gwarantuje naw znaczą porcję zniżek w wielu sieciach sklepów. Jednak rabaty nie są jedyną zaletą Konta na Obcasach. Właściciele rachunku otrzymują również zwrot 1% od kwoty wszystkich płatności, które zostały zrealizowane przy użyciu karty płatniczej. Opłata za prowadzenie konta w Banku Zachodnim WBK będzie nas kosztować 7 zł za każdy miesiąc.

Opłata ta nie musi być naliczana. Bank odstępuje od niej wówczas, gdy miesięczne wpływy na nasz rachunek nie będą niższe niż 1000 zł oraz skorzystamy z ubezpieczania do konta. Przelewy wewnętrzne, które zostaną przeprowadzone z użyciem internetu, a także zrealizowane w oddziałach banku BZ WBK są całkowicie darmowe. Natomiast już za przelewy zewnętrzne jest każdorazowo naliczana opłata w kwocie 0,50 zł w dla zlecenia internetowego oraz 5zł za wykonanie przelewu w oddziale banku. Operacje dotyczące zlecenia stałego takie jak utworzenie, odwołania czy modyfikacja odbywają się bez ponoszenia opłat.

Za wykonie takiego zlecenia przez posiadacza Konta na Obcasach nie jest pobierana opłata wtedy, kiedy odbiorca również dysponuje kotem e BZ WBK. Zlecenie na rachunek w innym banku kosztuje 0,50 zł. Takie same zasady są stosowane także w przypadku polecenia zapłaty.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...