Idea Bank konto idealne logo

Konto Idealne Idea Bank

Konto Idealne jest proponowane przez Idea Bank i stanowi jedna z lepszych ofert na rynku.

Idea Bank po raz kolejny udowadnia, że potrafi skutecznie walczyć o klientów i kusić bardzo atrakcyjnymi warunkami. Jest to bardzo dobra oferta dla osób poszukujących rachunku którego prowadzenie i wykonywanie przelewów będzie darmowe. Konto idealne zapewnia bezpłatne wykonywanie przelewów przez internet. Karta płatnicza do rachunku wydawana jest nieodpłatnie. Także za używanie jej nie zapłacimy ani grosza.

Kolejną bardzo ważną zaletą jest możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wreszcie samo otwarcie, a także prowadzenie konta Idealnego jest darmowe. Rachunek posiada jeszcze szereg innych funkcjonalności, za które Idea Bank nie pobiera opłat. Należy tu wymienić możliwość utworzenia zlecenia stałego. Również późniejsza modyfikacja zlecenia jest wykonywana bezpłatnie. Należy zaznaczyć, że 0 zł za zlecenia dotyczy operacji, które wykonamy sami po zalogowaniu się do naszego konta. Natomiast odpłatności podlegają zlecenia zrealizowane za pośrednictwem Contact Center lub placówki bankowej. Idealne Konto w Idea Banku możemy założyć online.

W tym celu należy złożyć właściwy wniosek. Następnie na wskazany adres poczty elektronicznej zostanie wysłane potwierdzenie wraz z numerem naszego nowego rachunku.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...