Eurobank konto classic

Konto Classic Eurobank

Konto classic w Eurobanku oferuje wysoką funkcjonalność i możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy.

Konto Classic to odatkowe wpływy, które w ciągu roku mogą wynieść nawet 750 zł, są możliwe dzięki udziale w programie kupujesz – zyskujesz. Bank odda nam 0,5% wartości każdej transakcji bezgotówkowej przeprowadzonej przy użyciu karty debetowej. Za prowadzenia konto bankowe classic zapłacimy 0 zł, lecz konieczne jest spełnienie warunku uzyskiwania comiesięcznych wpływów w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł.

Jeżeli nie jesteśmy w stanie spełnić powyższego warunku to bezpłatność rachunku możemy sobie zapewnić poprzez utrzymanie w ciągu miesiąca średniego stanu salda na poziomie 10000 zł lub więcej. Innym warunkiem pozwalającym na nie pobieranie opłaty za prowadzenie konta jest wykorzystanie go do spłaty kredytu zaciągniętego w Eurobanku. Wreszcie ostatnią możliwością zerowej opłaty jest aktywne korzystanie z karty kredytowej. 3 pierwsze przelewy w miesiącu wykonane do innego banku są realizowane za 0 zł. Również 0 zł zapłacimy za realizację zleceń w placówce oraz pobranie gotówki w oddziale. Za wydanie karty debetowej nie jest pobierana opłata.

Natomiast darmowe prowadzenie karty płatniczej jest możliwe, gdy w danym miesiącu wykonamy przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe za jej pomocą. Eurobank nie nalicza opłat dla konta classic za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...