Konto Classic Eurobank

Eurobank konto classic

Konto Classic Eurobank

Konto classic w Eurobanku oferuje wysoką funkcjonalność i możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy.

Konto Classic to odatkowe wpływy, które w ciągu roku mogą wynieść nawet 750 zł, są możliwe dzięki udziale w programie kupujesz – zyskujesz. Bank odda nam 0,5% wartości każdej transakcji bezgotówkowej przeprowadzonej przy użyciu karty debetowej. Za prowadzenia konto bankowe classic zapłacimy 0 zł, lecz konieczne jest spełnienie warunku uzyskiwania comiesięcznych wpływów w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł.

Jeżeli nie jesteśmy w stanie spełnić powyższego warunku to bezpłatność rachunku możemy sobie zapewnić poprzez utrzymanie w ciągu miesiąca średniego stanu salda na poziomie 10000 zł lub więcej. Innym warunkiem pozwalającym na nie pobieranie opłaty za prowadzenie konta jest wykorzystanie go do spłaty kredytu zaciągniętego w Eurobanku. Wreszcie ostatnią możliwością zerowej opłaty jest aktywne korzystanie z karty kredytowej. 3 pierwsze przelewy w miesiącu wykonane do innego banku są realizowane za 0 zł. Również 0 zł zapłacimy za realizację zleceń w placówce oraz pobranie gotówki w oddziale. Za wydanie karty debetowej nie jest pobierana opłata.

Natomiast darmowe prowadzenie karty płatniczej jest możliwe, gdy w danym miesiącu wykonamy przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe za jej pomocą. Eurobank nie nalicza opłat dla konta classic za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments for this post are closed.
Lokaty bankowe godne uwagi

Lokaty Bankowe Godne Uwagi

Depozyty są nadzwyczaj pewną postacią zarabiania kapitału, bowiem ich poziom oprocentowania jest z góry scharakteryzowane …

analiza lokat bankowych

Lokaty Bankowe – Analiza

Oferując jegomościom na lokacie 6 miesięcznej na ilustracja 6,5 procenta, pula dokłada aż do ptaszka nie licząc.

lokaty bankowe

Lokaty Bankowe

Aby banki mogły funkcjonować i prowadzić działalność zarobkową potrzebują znacznej wartości środków pieniężnych, …