Ekstrakonto Plus – Kredyt Bank

Ekstrakonto plus Kredyt Bank

Ekstrakonto Plus – Kredyt Bank

W maju Kredyt Bank uruchomił nową promocję RORu Ekstrakonto Plus.

Prowadzona jest kampania medialna wykorzystująca wizerunek Wojciecha Mann i Krzysztofa Materny promujących ofertę Ekstrakonta Plus. Najsilniejszym wabikiem jest oferowane oprocentowanie, które wynosi 7% w skali roku. Od razu przy tak wysokim oprocentowaniu nasuwa się skojarzenie z kontem oszczędnościowym. Ekstrakonto Plus kredyt Bank jest standardowym kontem płatniczym. Aby uzyskać 7% odsetek musisz uzyskiwać comiesięczne wpływy na rachunek w wysokości przynajmniej 1 tys. zł z tytułu wynagrodzenia. Kolejny ogranicznik na Ekstrakoncie Plus to sposób oprocentowania. 7% odsetek dostaniesz tylko dla kwoty w zakresie od 0 do 3000 zł.

Odsetki kapitalizowane są po miesiącu, a samo oprocentowanie w wysokości 7% jest wartością brutto. Brak dziennej kapitalizacji oznacza, że zysk w postaci odsetek zostanie obciążony podatkiem Belki. Za Ekstrakonto plus zapłacisz 0 zł za otwarcie i prowadzenie. Również korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce jest bezpłatne. 0 zł za przelewy wykonywane przez internet. Karta debetowa wydawana do Ekstrkonta Plus jest bezpłatna w przypadku wykonania nią minimum pięciu transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments for this post are closed.
Lokaty bankowe godne uwagi

Lokaty Bankowe Godne Uwagi

Depozyty są nadzwyczaj pewną postacią zarabiania kapitału, bowiem ich poziom oprocentowania jest z góry scharakteryzowane …

analiza lokat bankowych

Lokaty Bankowe – Analiza

Oferując jegomościom na lokacie 6 miesięcznej na ilustracja 6,5 procenta, pula dokłada aż do ptaszka nie licząc.

lokaty bankowe

Lokaty Bankowe

Aby banki mogły funkcjonować i prowadzić działalność zarobkową potrzebują znacznej wartości środków pieniężnych, …