E-Konto Credit Agricole

Co charakteryzuje E-konto w Credit Agricole?

E-konto Credit Agricole jest rozwiązaniem skupiającym w sobie wiele rozwiązań powodujących, że korzystnie z tego rachunku jest darmowe, proste i zapewnia wysoką funkcjonalność.

E-konto, które założymy w banku Crédit Agricole to prowadzony bez pobierania opłat rachunek internetowy skierowanym dla każdego, kto chce posiadać stały dostęp do swoich pieniędzy oraz ceni sobie możliwość samodzielnego zarządzania finansami. Rachunek osobisty jest zakładany oraz utrzymywany bez naliczania przez bank opłat. Oferta o nazwie E-konto zapewnia możliwość wykonywania darmowych przelewów, co się tyczy zarówno transakcji wewnętrznych jak i przelewów wychodzących.

Dodatkowo, będąc posiadaczem E-konta możemy skorzystać nieodpłatnie z aktywowania karty płatniczej Visa Electron, której dalsze obsługa także jest darmowa. Wszelkie transakcje internetowe są staraninie zabezpieczone, a jednym z elementów, który zdecydowanie wpływ na poziom bezpieczeństwa jest konieczność autoryzacji każdej operacji dotyczącej konta, która opiera się o system tokenów – kodów aktywacyjnych. Posiadacze e-konta w banku Credit Agricole uzyskują dostęp także do wysoko oprocentowanych lokat bankowych oraz do atrakcyjnej linii kredytowej, a także istnieje możliwość skorzystania z promocji o nazwie Visa cash back. Założenie rachunku osobistego można zrealizować przez internet jak również w każdym oddziale banku na terenie kraju. Z punktu widzenia konsumenta największą wartość oferty o nazwie E-konto Crédit Agricole stanowią takie parametry jak:

  • w pełni darmowe prowadzenie konta,
  • stały dostęp do pieniędzy za pośrednictwem internetu,
  • przelewy za 0 zł,
  • możliwość wydania oraz prowadzenia karty debetowej za 0 zł,
  • posiadając koto zyskujemy dostęp do lokat bankowych z wyższym oprocentowaniem niż standardowo.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...