Millenium Bank dobre konto

Dobre Konto Millenium Bank

Millenium Bank płaci dla klientów, posiadających Dobre Konto Millenium, 3% od wartości dokonanych transakcji przy pomocy karty płatniczej Visa Dobre Konto.

Maksymalna wartość miesięcznej kwoty, jaką bank przekaże za wykonane, przy pomocy karty transakcje, wynosi 50 zł. 3% jest liczone od płatności dokonanych w sklepach spożywczych, marketach i na stacjach benzynowych. Dobre konto Millenium jest bezpłatne, ale tylko wtedy, gdy wykonamy przynajmniej jedną płatność w miesiącu przy pomocy karty oraz na rachunek w każdym miesiącu wpływa kwota w wysokości minimum 1000 zł. Jeżeli nie posiadamy systematycznych zasileń rachunku lub nie zapłacimy kartą za zakupy, jesteśmy zmuszeni do ponoszenia miesięcznej opłaty za prowadzenie Dobrego Konta Millenium, która wynosi 7 zł. Konto Millenium oferuje swoim użytkownikom bezpłatne przelewy przez internet.

Koszt przelewu zleconego w oddziale banku to 5 zł. Do dyspozycji są również wszystkie bankomaty w Polsce – bez opłat. Brak opłat dotyczy także wydania oraz używania karty płatniczej. Konto Millenium to także darmowe polecenie zapłaty. Jest to bardzo przydatna możliwość na przykład zapłacenia za rachunki w sytuacji kiedy nie ma nas w domu. Polecenie od zlecenia zapłaty różni się tym, że w przypadku polecenia bank sam ustala, na podstawie kopi dokumentu sprzedaży, jaką kwotę ma przelać na wskazany rachunek. Przy zleceniu sami ustalamy sumę przelewu. Dobre Konto Millenium pozwala na zaciągnięcie debetu na karcie, który przez siedem dni w miesiącu będzie nieoprocentowany.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...